نشانی: جاده خاوران ، بعد از گردنه تنباکویی ، روبروی بتن سروش ، جنب گاراژ خراسان ، فروشگاه ابزاربتن        تلفن:02133466307        email:info[at]abzarbeton.net      دلاوری    09125443940        پاشا    09126168133

Search - K2
Search - SP Page Builder
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

تاورکرین

تاورکرین یا جرثقیل برجی که عبارت انگلیسی آن tower crane  یک نوع جرثقیل است که شامل یک پایه یا برج ، یک بازو ، اطاقک فرمان ، وزنه برای حفظ تعادل ، قلاب ، کابل ، قرقره و … میباشد.این سازه اجسام سنگین را جا به جا می کند. با توجه به قدرت مانور بالای تاور کرین در زمینه ی باربرداری در صنایع مختلف از این وسیله استفاده می شود .

تاورکرین یا همان جرثقیل برجی  اسامی مختص این ماشین میباشد یکی از مهمترین و کارآمد ترین ماشین در بخش برج سازی ،راه سازی ،سد سازی ،و اصولا در هر پروژه که نیاز به جابجایی های گسترده وسیع اجسام در یک فضای مشخص  با تسلط کامل و مانور 360درجه بر روی پروژه از بالا می باشد.اینها نوع مدرنی از جرثقیل ها هستند که به شکل ترازو ساخته می شوند. بیشترین کاربرد این نوع از جرثقیل ها در مورد ساختن ساختمان های بلند است.    بطور کلی تاور کرین ها را می توان به دو دسته تقسیم نمود :    1.  تاورکرين خودنصب شونده     2. جرثقيل برجی،تاورکرين کمک نصب شونده.

ابزار بتن فروشنده تاورکرین و لوازم یدکی تاورکرین در ایران