نشانی: جاده خاوران ، بعد از گردنه تنباکویی ، روبروی بتن سروش ، جنب گاراژ خراسان ، فروشگاه ابزاربتن        تلفن:02133466307        email:info[at]abzarbeton.net      دلاوری    09125443940        پاشا    09126168133

Search - K2
Search - SP Page Builder
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

تاورکرین

در تعریف تاورکرین چیست باید گفت یکی از ماشین آلات ساختمانی میباشد که نام های دیگر آن جرثقیل برجی و جرثقیل ساختمانی است که توانایی بالا بردن اجسام سنگین‌وزن را در پروژه های عمرانی دارد. شما تاورکرین ها را در سطح شهر و هنگام ساخت ساختمان‌ها بسیار مشاهده می‌کنید. دستگاه‌هایی با ارتفاع بیشتر از یک ساختمان تا بتوانند بار را تا پشت بام ساختمان بالا ببرند یا در جهت های مختلف جابجا کنند.
حتما میدانید قیمت تاور کرین ها بسیار بالا هست به طوری که از چند صد میلیون تا چندین میلیارد تومان میتواند هزینه داشته باشد. در پروژه های ساختمانی اگر حجم کار کم باشد بسیاری از معماران اقدام به اجاره تاور کرین میکنند و اگر پروژه نسبتا بزرگ باشد اقدام به خرید تاور کرین میکنند تا صرفه بیشتری داشته باشد.

کاربرد های تاورکرین tower crane 

کاربرد های تاورکرین tower crane

تاور کرین ها معمولاً بهترین ترکیب از ارتفاع و ظرفیت بالابری را فراهم کرده و به‌صورت گسترده در مواردی مانند:

• ساختن سدها
• برج‌ها و ساختمان‌های مرتفع
• سدسازی
• ساخت سیلو
• حمل بار در بندرها و گمرک‌ها
• پل سازی

استفاده می‌شوند. همچنین در دیگر صنایع نیز کاربردهای خاص خود را دارند برای مثال در صنعت حمل‌ونقل برای بارگیری و تخلیه، در صنعت تولید برای مونتاژ تجهیزات سنگین، در صنعت ساخت‌وساز برای حرکت مواد مورداستفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه برای بلند کردن و جابجایی از طناب یا کابل معلق از یک بازوی محرک استفاده میکند. به همین دلیل ماشین‌آلاتی که صرفا حرکت عمودی یا افقی را برای کاربر فراهم میکنند و از کابل استفاده نمی‌کنند نمیتوان جزو تاورکرین ها دسته‌ بندی کرد.

انواع تاور کرین

بطور کلی تاور کرین ها را می توان به دو دسته تقسیم نمود :    1.  تاورکرين خودنصب شونده     2. جرثقيل برجی، تاورکرين کمک نصب شونده.

تاور کرین خود نصب شونده یا خود کششی

این نوع تاور کرین، سرعت نصب سریعی نسبت به سایر مدل ها دارد و همچنین قابلیت و توانایی حمل بار با سرعت مناسب را هم دارد.
این دستگاه قدرت پیش ران و نصب و راه اندازی خود را از ژنراتور و موتور مخصوص خود میگیرد که درون سیستم خود قرار دارد و کمک زیادی در قدرت مانور و ارائه خدمات میکند.

تاور کرین کمک نصب شونده یا کمک کششی

منبع تغذیه انرژی حرکتی این مدل تاور کرین ها منبع بیرونی یا همان برق میباشد. این دستگاه مانند مدل خود نصب شونده توانایی جابجایی خودکار بار را ندارد و باید به وسیله سیستم حمل شونده مخصوص خود، حمل و نقل انجام شود.
این نوع تاور کرین ها دارای ابعاد و جسه بزرگی هستند و برای جابجایی اجسام بزرگ و سنگین در ارتفاعات از آنها استفاده میشود.

 فروش تاور کرین

شرکت ابزاربتون با بیش از 16 سال سابقه درخشان در امر فروش تاور کرین و لوازم یدکی تاورکرین در اقصی نقاط ایران افتخار می کند که بزرگ ترین قرارداد فروش تاور کرین در ایران را در کارنامه خود دارد. همچنین همکاری با اکثر سازمان های دولتی و بخش خصوصی و سازندگان معتبر جزو فعالیت های خوب ما بوده و نداشتن حتی یک حادثه در این مدت نشان از رفتار علمی و تخصصی ماست. لذا در صورت نیاز برای خرید و فروش تاورکرین میتوانید روی ما با اطمینان کامل حساب کنید.

اجاره تاور کرین

بسیاری از پروژه ها در مدت زمان کوتاهی به اتمام می رسند و بعضی از سازندگان تمایل به ساخت تنها یک پروژه دارند. این قبیل مشتریان بهتر است به جای خرید تاور اقدام به اجاره آن نمایند زیرا نگهداری تاور کرین در اتمام پروژه نیازمند حداقل فضای ۱۰۰ متر مربعیست . لذا شرکت ابزاربتون بخش اجاره تاور کرین را فعال نموده تا آن دسته از عزیزانی که مایل به اجاره هستند بتوانند از این خدمات بهره جویند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما آمده هست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ابزار بتن فروشنده تاورکرین و لوازم یدکی تاورکرین در ایران