نشانی: جاده خاوران ، بعد از گردنه تنباکویی ، روبروی بتن سروش ، جنب گاراژ خراسان ، فروشگاه ابزاربتن        تلفن:02133466307        email:info[at]abzarbeton.net      دلاوری    09125443940        پاشا    09126168133

Search - K2
Search - SP Page Builder
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

پمپ بتن نو ، پمپ بتن استوک ، پمپ بتن کارکرده | فروش پمپ بتن ، خرید پمپ بتن ، پمپ بتن صفر

خرید پمپ بتن ، فروش پمپ بتن ، پمپ بتن صفر و کارکرده

خرید و فروش پمپ بتن شوئینگ ، سیفا و پوتزمیستر

امروزه به دلیل ارتفاع زیاد ساختمان ها برای صرفه جویی در وقت و پیش برد ساخت و ساز ها از پمپ های بتن برای بتن کردن استفاده میشود. کسانی که ساختمان سازی های زیاد دارند بهتر است پمپ بتن دست دوم را برای خود تهیه کنند از این رو  خرید پمپ بتن کار کرده و استوک به نسبت خرید پمپ بتن تازه هزینه کمتری دارد. در هنگام خرید پمپ بتن استوک باید به سالم بودن تمامی اجزا دقت کرد از این رو شرکت ابزار بتن برای رضایت و آسوده خاطر مشتریان خود،  اقدام به خرید و فروش پمپ بتون کارکرده سالم پرداخته است.با خرید پمپ بتن دست دوم از ابزاربتن خیالتون از خریدتون راحت باشه چون ما کیفیت پمپ بتن فروخته شده و قطعات یدکی پمپ بتن رو تضمین میکنیم. با ما در تماس باشید. در زیر میتوانید انواع پمپ بتن نو و کارکرده را مشاهده و برای خرید تماس بگیرید.

در صورت خراب شدن و احتیاج به تعمیر پمپ بتون کار کرده خود مبتوانید از ما کمک بگیرید.

فروش پمپ بتن دكل ٢٨ متری - کارکرده
ویژگی ها :
مدل ١٩٨٨  
کاملا سالم  و به شرط بتن ريزی
پی تی او بزرگ
جک پروانه
عقب راک

فروش پمپ زمینی سیفا Cifa - کارکرده - ساخت سال 2000 کاملا سالم با قطعات اصلی و فابریک کارخانه - برای خرید پمپ بتن سیفا زمینی کارکرده در تهران به آقایان دلاوری و پاشا در تماس باشید و اطلاعات تکمیلی و قیمت را دریافت کنید .

فروش پمپ بتن زوم لاين

به مشخصات  ٤٠ متري، 5 دكل ،جك x ، سيستم دكل RZ نو ، كارنكرده آماده واگذاري که توسط پمپ بتن انجام میگیرد . استفاده و بهره برداری از پمپ بتن ثابت به گونه ای است که باید آن را در محل موردنظر مستقر نمود. پس از آن که پمپ بتن در محل موردنظر انتقال بتن مستقر شد.

فروش یک دستگاه  كاركرده فن میکسر هیدرو آس ساخت ترکیه بسیار سالم .

 

پمپ بتون کارکرده زمینی با مارک و برند سانی ، با موتور 6 سیلندر کامینز ، و پمپ مادر 107 رینگی سالم ، توسط فروشگاه ابزاربتن به فروش میرسد.

فروش یک دستگاه پمپ دكل ٣٦ متري جك xایکس  سال ساخت ٢٠٠٤

فروش یک دستگاه پمپ بتن زمینی كاركرده ساني فابريك موتور دويتس اينتر كولر و پمپ هيدروليك ١٩٠ بسیار سالم .

فروش پمپ بتن زميني شوئينگ bp2000  کارکرده ، با موتور دويتس ٦ سيلندر ٩١٣ سوپردار ، پمپ مادر ١٠٧ بيلي بسیار سالم .

برای خرید پمپ زمینی شوئینگ bp2000 با آقایان دلاوری    09125443940     و   پاشا    09126168133    در تماس باشید.